top of page

KAPI ÇÖZÜMLERİ

yangına dayanıklı ahşap kapı

Tek ilgi alanımız kapıdır !

İster metal, ister ahşap, ister özellikli ve nitelikli kapılar konusunda her sorunuzu yanıtlayacak yetkinlik ve uzmanlığımız vardır. 

neden

biz

Ödün vermeyiz !

Özellikle sertifika kapsamındaki ürünlerin, sertifikanın gerektirdiği malzeme ve teknikle üretilmesi ile bilgi ve deneyim gerektiren sağlık ve güvenlik amaçlı ürünlerimizin işlevselliği ve kalitesinden ödün vermeyiz.

DTEC Yangın Kapısı

Takip ederiz !

​İşimizi son vidasına kadar takip ederiz. Proje içerisinde mutlaka çözüm üretecek bir muhatap bulursunuz. 

ICU kapısı
paslanmaz hermetik kapı
demir depo kapısı
metal depo kapısı

Bilgi veririz !

​Sizlere tüm proje süreci boyunca içinizi rahatlatacak, soru işareti kalmayacak biçimde, açık, net, ayrıntılı bilgi, teknik doküman ve destek sunarız. Projenin en başından ne alacağınızı bilirsiniz.

Uzmanız !

 

Konut dışı kapı konusunda her türlü, teknik bilgi, sertifika, tedarik ve donanıma sahibiz. (Genellikle konutlarda kullanılan alt segment kapıları da biliriz ancak faaliyet alanımız içinde değildir.)

Verimliyiz !

Yarar/maliyet çizgisini gözetiriz. Tüm ürünler projenin gerektirdiği en optimal kalite, teknik donanım ve fiyata temin ederiz.. Yüksek kalite ve mimari görsel konularında ayrıca destek sağlarız.

En iyisi için çalışırız !

Detaycıyız. Gerek yönetim, gerek teknik, gerek saha ekibinde çalışan arkadaşlarımız konusunda en iyi teknik kişilerdendir, birbirimizi sürekli tamamlar ve geliştiririz.

camlı yangın kapısı

Referans veririz !

​Projenin yapısı ve niteliği göz önünde bulundurularak; uluslararası projelerde, projesini tamamladığımız dünyanın en büyük ve saygın kurumlarından, gerekiyorsa yüz yüze görüştürme suretiyle referans sunarız.

Yönlendiririz !

İstenen kalite ve ihtiyaca yönelik teknik çözümler, sertifikasyon gereklililkleri, malzeme bilgisi gibi konularda yönlendiririz.

laminant kapılar

Tüm kapı tiplerinde çözüm üretiriz !

Gerek yerli gerekse ithal tüm kapılar ve donanımlarını tek bir yerden, projenin gerektirdiği en optimal maliyetle çözeriz.

 
hermetik kapılar

Dil biliriz !

Merkezde İngilizce, Rusça, Türki Cumhuriyetler dillerine hakim sürekli teknik personelimiz bulunur.

yangına dayanıklı ahşap kapı

Çok hesaplıyız !

Bir projenin final kalemi olan kapılarda yanılmanın ve yaşanacak bir sorunda projenin, cezai yaptırımları ve ödeme koşulları ile verilen hizmetin kalitesi ve niteliği hesaplandığında;

çok ucuzuz!

Dtec Kapı Çözümleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Çiğdemli Sokak, No: 11/6, Esatpaşa / Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel / Phone / Тел : +90 216 470 0 222

E-mail :    info@dtec.com.tr

İletişim / Contact / Контакты

Thank you.

bottom of page