KAPI ÇÖZÜMLERİ

MELAMİN KAPI

40 USD'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

 

Müteahhit ve Uygulamacılara Özel

KONUTLAR İÇİN EN İDEAL FİYAT/KALİTE DENGESİ

Sağlıklı, çizilmez ve silinebilir yüzeyiyle melamin kapılar rakiplerine göre konutlarda en ideal çözümdür. Yüksek üretim kapasitesi sonucu maliyetleri düşürerek, amerikan panel kapı fiyatına çok daha yüksek bir kalite sunmaktayız.

Melamin Kapı Modelleri
Melamin Kapı Modelleri
Melamin Kapı Renkleri
Melamin Kapı Renkleri

NEDEN MELAMİN KAPI ?

Ağırlıklı olarak konutlarda kullanılan melamin kapıların diğer alternatifi amerikan panel kapı ve pvc folyo kaplama kapılardır. Amerikan panel kapılar ömrü kısa, bir süre sonra göçme yaparak, boyaları atabilmektedir. Pvc folyo kaplı kapılar ise amerikan panel kapılara göre daha kaliteli olmakla birlikte çizilmeye karşı dayanımı düşüktür. Bu nedenle melamin kapılar fiyat ve kalite avantajıyla öne çıkmaktadır. 

KAPIYA NELER DAHİL?

Kapılar, kanat, kasa ve pervaz olarak verilir. Kilit detayı açılmıştır. Standart üretimde kapıların nefes alabilmesi ve iklim koşullarına uyum sağlayabilmesi için alt ve üst köşelere kenar bandı çekilmemektedir. İstenmesi durumunda özel olarak belirtilmelidir.

Melamin Kapı Renkleri
Melamin Kapı Renkleri
üç boyutlu melamin kapı
üç boyutlu melamin kapı

KAPININ TASARIMI NASILDIR?

Kapılar, kanat, kasa ve boy pervaz olarak verilir. Kilit detayı açılmıştır.

 

Kapılar kilit tarafında güçlendirilmiş, 32*42mm seren, kraft dolgu, 4mm MDF, dik yanlar kenar bandı, alt ve üst kenar bantsız olarak sunulur. Alt ve üstte havalandırma kanalları mevcuttur.

Pervazlar montajda sorun yaşanmaması için ebatsız gelmekte sahada ebatlanmaktadır.

KAPI ÖLÇÜLERİ STANDART MIDIR ?

Üretim maliyetleri açısından ölçüler standarttır. Standart dışı talepler ayrıca değerlendirilmektedir. Kapı ölçüleri "bitmiş duvar boşluğuna" göre hesaplanır.

 

Bitmiş duvar boşluğu : Kapının monte edileceği duvarın genişlik * yükseklik * duvar kalınlığı ölçüleridir.

BİTMİŞ DUVAR BOŞLUĞU ÖLÇÜLERİ :

870*2100

930*2100

970*2100

1030*2100

melamin kapı
melamin kapı
melamin kapı modelleri
melamin kapı modelleri

HESAPLI AKSESUAR NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?

Oluşturduğumuz aksesuar seti konusunda görsel ve  fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz ölçülerini bizden alarak dilediğiniz tip ve modelde uygun aksesuarı piyasadan temin edebilirsiniz. 

KAPILARIN MONTAJI KONUSUNDA YARDIMCI OLUYOR MUSUNUZ?

Montajlı uygulama yapılmamakta olup; istenmesi durumunda kapıların montajı konusunda taşeron ekip yönlendirilmekte, fiyat bulunulan kat, boşaltma dağıtım koşulları, sahanın hazır olup, olmaması gibi koşullara bağlı olarak ekiple yapılacak anlaşma çerçevesinde taraflarca anlaşılır.

NAKLİYE, YÜKLEME VE BOŞALTMA KONUSUNDA YARDIMCI OLUYOR MUSUNUZ?

Anlaşmalı nakliye tedarik edilmektedir. Yükleme paletli olarak yapılmaktadır. Yine talep edilmesi durumunda, lift, kat ve taşıma bilgilerinin tarafımıza iletilmesi durumunda, boşaltma için eleman konusunda yardımcı olunmaktadır.